Project news
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 17 common:people_all_forms

ЗНО та ДПА

Date: 12 травня 2020 о 10:02, Refreshed 20 травня 2022 о 06:01

ЗНО - 2022

УВАГА!

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН НМТ-2022 

Затверджено календарний план організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту. Тестування проходитиме в три сесії:

  • основна: 18 липня – 10 серпня;
  • додаткова: 16–20 серпня;
  • спеціальна: 12–16 вересня.

Ті, хто не зможе прибути до тимчасових екзаменаційних центрів під час основної сесії, зможуть пройти тестування під час додаткової або спеціальної сесій. Для цього учасникові/учасниці потрібно подати заявку для участі у відповідній сесії тестування.

До 12 липня для учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх Інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж інших сесій матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце тестування до 12 серпня (додаткова сесія) і 10 вересня (спеціальна сесія). 

ПЕРЕЛІК НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ, У ЯКИХ МОЖНА БУДЕ СКЛАСТИ НМТ

МОН затвердило перелік населених пунктів України, у яких буде сформовано попередню мережу тимчасових екзаменаційних центрів для проведення національного мультипредметного тесту. 

Попередньо заплановано, що тестування проходитиме у 20 областях України та м. Києві. Наразі неможливо провести НМТ у Донецькій, Луганській, Харківській, Херсонській областях та АР Крим. Учасники, які не зможуть дістатися до місць проведення основної сесії НМТ, зможуть подати заявки для участі в додатковій або спеціальній сесіях тестування.

З міркувань безпеки назви населених пунктів, де відбудуться тестування, не оприлюднюються. Однак учасники на своїх інформаційних сторінках з 20 травня до 7 червня включно матимуть змогу підтвердити бажання взяти участь у НМТ і вибрати з наданого переліку найзручніший для доїзду населений пункт.

Більше деталей – ось тут

ОСВІТНІЙ ПРОЄКТ 0 STRESS ДЛЯ УЧАСНИКІВ НМТ

Аби допомогти випускникам підготуватися до складання НМТ і мінімізувати розгубленість та хвилювання щодо нового формату вступних випробувань, освітня організація «Навчай для України» за підтримки Посольства Фінляндії в Україні запускає безкоштовний навчальний проєкт «0 Stress».

Усі охочі можуть зареєструватися на сайті multitest-2022.info і вже з 23 травня доєднатися до групових занять з української мови, математики та історії України. Старт навчання – 23 травня, кінець – 17 липня. Зареєструватися та розпочати навчання можна і після 23 травня, але не пізніше 28 травня.

Більше деталей – на multitest-2022.info.

Національний мультипредметний тест замість ЗНО – запитання та відповіді

Ми підготували роз’яснення з відповідями на ці та інші запитання. Матеріал створений на основі публікацій Українського центру оцінювання якості освіти та Порядку прийому для здобуття вищої освіти в 2022 році.Онлайн-курси з підготовки до НМТ-2022

http://www.schoollife.org.ua/natsionalnyj-multypredmetnyj-test-zamist-zno-zapytannya-ta-vidpovidi/?fbclid=IwAR3ho1aQb6m7FAo2pmqNBdCqxX4f8RzO5balr1LWdKBJEi06qPvL9AXDaNg

Обирай онлайн-курси з підготовки до НМТ-2022 («УКРАЇНСЬКА МОВА», «ІСТОРІЯ УКРАЇНИ») в Горлівському інституті іноземних мов ДВНЗ «ДДПУ»!

Зарошуємо Вас на безкоштовний пробний урок з кожного предмета (05 травня 2022 року).

Тривалість – 16 занять / 2 місяці.

Початок занять:

05 травня 2022 року: 17.00–18.20 (історія України);

05 травня 2022 року: 18.30–19.50 (українська мова).

Розклад занять:*

історія України: вівторок (17.00–18.20); четвер (17.00–18.20);

українська мова: вівторок (18.30–19.50); четвер (18.30–19.50).

Вартість – 1500 грн.** за повний курс з одного предмета (можливість сплати за підготовку частинами);

*може бути змінено під час реєстрації;

**залежить від кількості слухачів (мінімальна кількість осіб

у групі – 3).

Зареєструватися можна

за покликанням: https://forms.gle/CKP4uEPp6JodrpWy8.

Телефон для довідок: +38(050)917-93-48 (Viber, Telegram).

Ми чекаємо на Вас!!!

Пробний мультипредметний тест онлайн

Національне мультипредметне тестування відбуватиметься в комп’ютерному форматі. Сьогодні пропонуємо вам потренуватися виконувати завдання демонстраційного варіанта тесту в спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Зауважте, що інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного тесту.

Ви матимете 90 хвилин, упродовж яких потрібно буде виконати 60 завдань із трьох навчальних предметів:

  • української мови (завдання 1–20);
  • математики (завдання 21–40);
  • історії України (завдання 41–60).

Як під час виконання демонстраційного тесту, так і під час реального тестування ви зможете вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи над тестом отримаєте результати тестування за кожен блок завдань НМТ.

Перед початком виконання завдань просимо вас правдиво відповісти на 4 запитання про себе, адже ці відповіді допоможуть зібрати важливу для нас статистичну інформацію.

Під час реального тестування у вас буде змога використовувати  довідкові матеріали з математики, тож і тепер рекомендуємо працювати над завданням з опертям на них.

Якщо у вас наразі повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 90 хвилин за комп’ютером –  завантажте файл із  демонстраційним варіантом НМТ, виконайте завдання і звірте свої відповіді з правильними.

Виконати тест онлайн

Вступники мають зберегти номер і PIN-код сертифіката ЗНО

Для участі у національному мультипредметному тесті сертифікат учасника ЗНО у вигляді паперового документу не потрібний.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Але учасникам майбутнього мультитесту будуть необхідні номер та PIN-код, зазначені в сертифікаті, за допомогою яких учасники отримують доступ до інформаційної сторінки учасника ЗНО.

Ця сторінка необхідна для комунікації з учасниками тестування, бо саме на ній кожен учасник буде подавати відомості про підтвердження бажання взяти участь у тестуванні, вибір очікуваного міста перебування на час тестування тощо.

Саме тому тим учасникам, хто вже має сертифікат, необхідно обов’язково зберегти його номер і PIN-код, щоб надалі використовувати їх для входу на свою інформаційну сторінку.

«Якщо ж ви зареєструвалися для проходження тестування, однак не маєте ані сертифіката, ані інформації щодо його номера і PIN-коду, не хвилюйтеся: невдовзі ми повідомимо вам, як дізнатися дані для входу на свою інформаційну сторінку», – запевнили в УЦОЯО.

Спрощене ЗНО-2022: як його проводитимуть

батькам, вчителям, директорам, ЗНО

У межах вступної кампанії 2022 року передбачено проведення національного мультипредметного тестування (НМТ).

Вступників мають скласти національний мультипредметний тест із трьох предметів:

  • українська мова;
  • математика;
  • історія України.

Завдань з української літератури не буде.

Загалом буде 60 завдань, які потрібно буде виконати за 80 хвилин.

Незважаючи на те, що спочатку представники влади заявляли, що мультипредметний тест складатиметься онлайн, його таки зроблять очним.

Випускники повинні будуть прийти до визначеного центру тестування. Проте з огляду на високу ймовірність повітряних тривог у різних регіонах тестування не буде проводитися в один день і в один час.

Планується, що на проходження тесту буде 10–15 днів (без урахуванням можливої додаткової сесії), розповів голова Комітету з питань освіти, науки та інновацій ВР Сергій БабакВаріанти завдань кожного дня будуть різними.

Також Бабак повідомив, що оцінка буде відповідати чинним програмам ЗНО і результат кожного зі складників тесту буде відображатися в тестових балах, а також за шкалою 100 – 200.

Якщо під час тестування розпочнеться повітряна тривога, то проведення тесту призупинять, а учасники будуть повинні піти в безпечне місце.

“Це є основною умовою створення пункту тестування. Після оголошення про відбій повітряної тривоги всі учасники можуть долучитися до продовження ЗНО”, – зазначив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Водночас діти, які зараз перебувають на тимчасово окупованих територіях мають приїхати в безпечні регіони, аби мати змогу пройти тестування.

Нагадаємо, Український центр оцінювання якості освіти писав, що всім потенційним цьогорічним вступникам у виші потрібно зареєструватися на ЗНО до 9 квітня (створити реєстраційні картки), незалежно від того, в якій формі відбуватиметься вступне випробування.

Також Сергій Шкарлет уже ділився деталями цьогорічної вступної кампанії. Зокрема, окрім мультипредметного тесту, передбачене написання мотиваційних листів.

З чого складатиметься спрощене ЗНО з математики – розʼяснення

батькам, вчителям, ЗНО, математика, учням

В Українському центрі оцінювання якості освіти розповіли, з чого складатиметься математичний блок національного мультипредметного тесту.

Яким буде зміст завдань блоку НМТ із математики?

Він буде відповідати чинній програмі ЗНО з математики. Ця програма охоплює всі теми з алгебри й геометрії шкільного курсу:

  • “Числа і вирази”;
  • “Рівняння, нерівності і їх системи”;
  • “Функції”;
  • “Ймовірність випадкової події, вибіркові характеристики (середнє значення), аналіз діаграм та графіків”;
  • “Планіметрія”;
  • “Стереометрія”.

Яка структура блоку НМТ з математики?

Усього буде 20 завдань із математики:

  • 14 завдань із вибором однієї правильної відповіді з п’яти запропонованих варіантів;
  • 4 завдання на встановлення відповідності (потрібно встановити по 3 “логічні пари”);
  • 2 завдання відкритої форми з короткою відповіддю (неструктуровані завдання).

В УЦОЯО просять звернути увагу, що з математики не буде завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю. 

Як будуть оцінювати завдання з математики?

Завдання з математики оцінюватимуть відповідно до схеми нарахування балів у ЗНО. Тобто по 1 балу буде нараховано за кожну правильну відповідь на завдання з вибором однієї правильної відповіді, по 1 балу за кожну правильно визначену логічну пару в завданнях на встановлення відповідності та по 2 бали за кожну правильну коротку відповідь.

Отже, за виконання завдань із математики можна отримати від 0 до 30 балів.

Пізніше результат кожного блоку переведуть у шкалу 100200 балів. Для отримання результату за цією шкалою достатньо буде набрати хоча б один тестовий бал.

Також центр оцінювання відповідає на побоювання батьків та випускників, чи зможуть вони скласти тест, якщо не вивчали математику на профільному рівні:

“Завдання з математики зможуть розв’язати не лише ті, хто вивчав математику на профільному рівні, а й ті, хто вивчав її на рівні стандарту. Адже здебільшого завдання відповідають саме програмі рівня стандарту. До того ж кожному учаснику тестування буде надана можливість скористатися надрукованими довідковими матеріалами, із якими пропонуємо ознайомитися заздалегідь (тут)”. 

Окрім того, центр оцінювання надав список матеріалів, що допоможуть підготуватися до тестування:

СКЛАДНИКИ НАЦІОНАЛЬНОГО МУЛЬТИПРЕДМЕТНОГО ТЕСТУ: УКРАЇНСЬКА МОВА

Докладну інформацію про блок НМТ з української мови можна подивитися за цим посиланням.

ЗНО-2022: РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ  

1 лютого 2022 р., розпочалась реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Український центр оцінювання якості освіти для всіх охочих зареєструватися для участі в ЗНО підготував відеоінструкцію, з якої випускники шкіл, учні та студенти професійно-технічних закладів освіти, коледжів  і випускники минулих років дізнаються про те, на що варто зважати до, а також під час реєстрації.

ПУТІВНИК УЧАСНИКА ЗНО

Це справжній довідник, який дасть відповідь на будь-яке запитання, що може виникнути до, під час, або після тестування https://testportal.gov.ua/putivnyk-uchasnyka-zno/

Повідомляємо, що 28.12.2021 року на Youtube каналі ДРЦОЯО розміщено відеоролик "Поради батькам", який обов'язково стане у пригоді.

Нагадуємо, що 05.01.2022р. розпочнеться реєстрація на Пробне ЗНО. Як правильно зареєструватися, зможете дізнатися, переглянувши відповідний ролик на нашому Youtube каналі.

Також зверніть увагу, що на Youtube каналі УЦОЯО продовжується серія вебінарів, присвячена особливостям ЗНО-2022.

Команда Українського центру оцінювання якості освіти проаналізувала всі запити та найпоширеніші запитання, отримані протягом кількох років. І прийняла рішення - розробити та систематизувати для учасників зовнішнього незалежного оцінювання "Путівник учасника ЗНО-2022". Радимо вам ознайомитися з ним на сайті УЦОЯО у розділі "Основне про ЗНО"

https://test.dn.ua/putivnik-uchasnika-zno-vid-ucoyao/

Нова інформація щодо ЗНО 2022 

  1. Також хочемо повідомити вам, що Український центр оцінювання якості освіти підготував "Поради батькам" https://testportal.gov.ua/porady-batkam/ . Ви знайдете відповіді на такі запитання: 1) Чи є ДПА тим самим, що й ЗНО? 2) Які предмети треба проходити на ДПА, а які - на ЗНО? 3) Яким буде тест із математики у 2022 році? 4) Українська мова чи українська мова і література: який тест вибрати? Допоможіть своїй доньці/своєму синові визначитися з предметами ЗНО/ДПА.
  2. Крім того, 21 грудня 2021 року о 15.00 відбудеться онлайн-зустріч з експерткою Українського центру оцінювання якості освіти Ларисою Кремінською на YouTube-каналі щодо особливостей ЗНО-2022 з фізики. Три наступні наші зустрічі наживо будуть присвячені географії - 22 грудня, біології - 23 грудня та хімії - 28 грудня.

До 10:00 20 грудня 2021 року всі охочі можуть поставити запитання. Більш детально з інформацією можна ознайомитися за посиланням https://testportal.gov.ua/zno-2022-yak-pidgotuvatysya-ta-uspishno-projty-testy/

Шановні одинадцятикласники!

З метою інформування освітян, учнів, батьків з питань підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року, пробного ЗНО Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти з 25 листопада розпочав розміщення серії озвучених презентацій на youtube каналі ДРЦОЯОhttps://www.youtube.com/channel/UCCwZ5ekXu4YQaBJUSfBrXAg

Вже розміщено серію відеороликів: "Особливості ЗНО-2022року", "Особливості Пробного ЗНО-2022", "Особливості ЗНО з української мови і літератури та української мови", "Особливості ЗНО з математики". До 22 грудня на youtube каналі в повному обсязі буде розміщено інформацію щодо умов реєстрації й участі в пробному ЗНО 2022 року.

Радимо використовувати ці матеріали на батьківських зборах, у вайбергрупах класних керівників з батьками та випускниками та розміщувати цю інформацію на сайті закладу освіти.

Сучасна молодь дуже активно користується інтернет-ресурсами, тому, будь ласка, запропонуйте їм стати підписниками наших соціальних мереж, перейти на які можна із сайту Донецького РЦОЯО https://test.dn.ua/.

Ми своєчасно відповімо на всі запитання стосовно зовнішнього незалежного оцінювання і в чаті сайту регіонального центру, у розділі "Контакти" (https://test.dn.ua/faqs/), і у коментарях до відео та постах у соціальних мережах.

Також просимо Вас для ознайомлення учнів з інформацією щодо ЗНО 2022 приділити час на уроці інформатики для практичної роботи з сайтом Донецького РЦОЯО. Надсилаємо перший матеріал до уроку у додатках (додаток 1 для вчителя (з відповідями до квесту) і додаток 2 - учням для виконання квесту вдома (без відповідей)). Наразі радимо учням вже у грудні більш детально попрацювати з актуальною нормативною та практичною інформацією щодо ЗНО 2022. У січні 2022 року регіональний центр надішле наступний матеріал вже щодо реєстрації та участі у ЗНО.

Дозвольте показ зображень, це необхідно для того, щоб ми знали, чи Ви відкривали цей лист. Дякуємо.          

                                      Затверджую

                                                                Директор                Олена ТИМОФІЄВА

Графік консультацій

по підготовці учнів  Тернівського

навчально – виховного комплексу

до ЗНО

на  2021-2022 навчальний рік

Предмет

День  тижня

Час

Вчитель

Укр.мова та література

( 11клас)

Вівторок

14.40

Сєрокурова І.І.

Історія

(11 клас)

Четвер

14.40

Ткачова В.Ю., Тихоненко К.Л.

Математика (11клас)

П’ятниця

14.40

Бескишка Н.М.

Біологія

(11 клас)

Понеділок

14.40

Мірошніченко В.В

Хімія

(11 клас)

Середа

14.40

Мірошніченко В.В

                 Заступник директора з НВР                    Н.М.Осташкіна

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ 2022 року ТА ЇХ БАТЬКІВ

Особливості ЗНО 2022 у доступному форматі

 ДРЦОЯО (ЗНО) повідомляє, що з 1 по 6 грудня на youtube каналі ДРЦОЯО розміщено серію відеороликів: «Особливості ЗНО 2022 року», «Особливості Пробного ЗНО – 2022», «Особливості ЗНО з української мови і літератури та української мови», «Особливості ЗНО з математики».

Вже розпочато оприлюднення матеріалів стосовно ЗНО -2022, перш за все, на YouTube-каналі регіонального центра   https://www.youtube.com/channel/UCCwZ5ekXu4YQaBJUSfBrXAg
посилання на які дублюються відповідні матеріали на сторінках у соціальних мережах Instagram  https://www.instagram.com/ZNO_DON/ та Telegram https://t.me/ZNO_DON.
Нагадуємо, що станом на 09.12.2021 р., на YouTube-каналі розміщено такі матеріали:

1. Вітаємо на каналі ДРЦОЯО https://www.youtube.com/watch?v=4Lr5RdUmq7k 
2. ЗНО-2022: що вже відомо  https://www.youtube.com/watch?v=xpq_Ip3_q3o 
3. Предмети ЗНО-2022  https://www.youtube.com/watch?v=kZD1KSEopxM 
4. Запрошуємо приєднатися до соціальних мереж ДРЦОЯО  https://www.youtube.com/watch?v=DBcR3FS7yzk 
5. Пробне ЗНО-2022: що вже відомо https://www.youtube.com/watch?v=xxMMACkam4I&t=8s 
6. ДПА-2022   https://www.youtube.com/watch?v=aRYA7AdA0AU&t=3s 
7. Реклама пролонгованого семінару  https://www.youtube.com/watch?v=Q_xM78s6TxE 
8. Реклама пробного ЗНО  http:// https://www.youtube.com/watch?v=BmHzEVsk9Oo

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року відбудеться з 23 травня до 17 червня. Відповідні дати затверджено наказом Міністерства освіти і науки України № 1166 від 2
листопада 2021 року.

Реєстрація осіб для участі у ЗНО триватиме з 1 лютого до 9 березня.
Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня.
Не пізніше 29 квітня у зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.
Тестування основної сесії ЗНО-2022 відбудуться за таким графіком:

Наказом Міністерства освіти і науки України від 5 травня 2021 року №498 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право за рахунок коштів державного бюджету пройти тести  щонайбільше з п’яти навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з тринадцяти навчальних предметів:

Інформацію про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня.
Водночас пробне ЗНО-2022 відбудеться 19 та 26 березня. Реєстрація для участі у ньому триватиме протягом 5-22 січня. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
Пробне тестування з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня. А з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, а також з
іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 26 березня. У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.
Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 25 березня з української мови, української мови і літератури, 1 квітня – з інших навчальних предметів.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість тестування буде визначено регіональними центрами оцінювання якості освіти до 20 грудня 2021 року.
Пробне ЗНО допоможе ознайомитися з організаційними умовами проведення тестування, особливостями роботи з бланками відповідей, структурою та змістом тестових зошитів, а також з’ясувати рівень своїх навчальних досягнень і, як наслідок, уникнути зайвого хвилювання та зосередитися під час основної сесії саме на виконанні тестових завдань.
Нагадаємо, Україна першою у світі отримала від США ліцензію на проведення національної Олімпіади Геніїв.


01 лютого 2021 року

СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ОСНОВНУ СЕСІЮ ЗНО-2021

Сьогодні, 1 лютого 2021 року, розпочинається реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Цьогоріч вона відбудеться з 21 травня до 15 червня.

Згідно з календарним планом підготовки та проведення цьогорічного тестування реєстрація на ЗНО триватиме до 5 березня.

Участь в основній сесії ЗНО є безкоштовною. Кожен учасник має право скласти тести не більш ніж із 5-ти навчальних предметів.

Реєстрація на ЗНО відбувається на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Щоб зареєструватися для участі в ЗНО, потрібно:

  • правильно обрати категорію особи;
  • створити й заповнити реєстраційну картку за допомогою сервісу «Зареєструватися» на сайті УЦОЯО;
  • підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти), або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років).

Комплект реєстраційних документів має містити:

  • оформлену реєстраційну картку, бланк якої формується з використанням спеціального сервісу «Зареєструватися»;
  • засвідчену копію паспорта громадянина України;
  • засвідчену копію документа про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);
  • за потреби інші документи (медичний висновок про створення особливих умов для проходження ЗНО, копію документа про зміну імені/прізвища, копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих іноземною мовою для реєстрації).

Докладніше про реєстрацію на ЗНО, перевірку стану опрацювання реєстраційних документів, унесення змін до реєстраційних даних, відмову в реєстрації можна прочитати на спеціальній сторінці сайту УЦОЯО.

До 30 квітня зареєстровані учасники тестування зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки – на них буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться з 21 травня до 15 червня за таким графіком: 

  • 21 травня – хімія;
  • 24 травня – іспанська, німецька, французька мови; 
  • 25 травня – англійська мова;
  • 28 травня – математика, математика (завдання рівня стандарту);
  • 1 червня – українська мова, українська мова і література;
  • 4 червня – історія України; 
  • 7 червня – фізика;
  • 10 червня – біологія;
  • 15 червня – географія.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання буде розміщено на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 30 червня.

Додатковий період реєстрації окремих категорій осіб триватиме з 6 до 18 травня включно. Додаткова сесія ЗНО відбудеться з 29 червня до 16 липня.

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами МОН від 26 червня 2018 року № 696, від 20 грудня 2018 року №1426, від 4 грудня 2019 року № 1513.




        

Тих, хто хоче дізнатися більше про особливості ЗНО/ДПА-2021, запрошуємо долучитися 29 січня о 14.00 до розмови із виконувачем обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерієм Бойком на YouTube каналі центру. Цьогорічні учасники / учасниці тестування, їхні батьки та вчителі дізнаються, які обов’язкові предмети ДПА, як зареєструватися для участі в ЗНО і в які терміни, на що варто звернути увагу під час реєстрації  кожній категорії учасників.

Цей ефір розпочне низку випусків «ЗНО-2021: ви запитуєте — ми відповідаємо» від команди Українського центру оцінювання якості освіти.

До 28 січня всі охочі можуть поставити запитання за посиланням.

Важлива інформація про ЗНО-2021 від Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти

Графік консультацій по підготовці до ЗНО та ДПА

https://drive.google.com/file/d/16tlC5JDXKHclT7AGEDlSCZ5gHbsVDlmW/view?usp=sharing

УВАГА !!!

РЕЄСТРАЦІЯ НА ПЗНО - 2021  

з 05 по 19 січня 2021 року на сайті регіонального центру

Шановні майбутні учасники зовнішнього незалежного оцінювання 2021!

У цьому листі ми пропонуємо Вам ресурси, які допоможуть підготуватися до ЗНО-2021.

Для Вашої зручності ми поділили всі матеріали на 3 групи:

  • організаційні питання;
  • питання щодо вступу до закладу вищої освіти;
  • онлайн-ресурси для підготовки з предметів тестування.

Усі посилання опубліковано на цій сторінці: https://test.dn.ua/gotuiemosya-do-zno/ (тут лише короткий огляд деяких можливих ресурсів).

Нагадуємо, що з 5 по 19 січня буде проходити реєстрація на пробне ЗНО 2021, Ви зможете взяти участь, якщо пройдете процедуру реєстрації та оплатите кошти за тестування. Крім того, 12 квітня 2021 року всім учасникам пробного ЗНО будуть доступні зошити в електронному вигляді з усіх предметів, а також файли аудіювання усіх іноземних мов.

Корисні ресурси при підготовці

Організаційні питання

  • Календар ЗНО 2021
  • Усе про предмети ЗНО
  • Характеристики сертифікаційних робіт
  • Критерії оцінювання.

(Усі матеріали на сторінці сайту за посиланням, яке вказано вище).

Питання щодо вступу до закладу освіти

  • Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти

Онлайн-ресурси для підготовки з предметів тестування

  • Тренувальне онлайн тестування на сайті Львівського РЦОЯО
  • Тести ЗНО на сайті Osvita.ua
  • Перелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва
  • Історичні персоналії для візуального розпізнавання
  • iLearn - безкоштовна гейміфікована платформа з навчальними онлайн-курсами
  • студія онлайн-освіти EdEra
  • та інші.

(Усі матеріали на сторінці сайту за посиланням, яке вказано на початку листа).

Запрошуємо Вас до наших офіційних спільнот у соціальних мережах: https://test.dn.ua/social/

Шановні майбутні учасники ЗНО 2021!

ПРОБНЕ ЗНО 2021 року

Запрошуємо взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом сертифікаційної роботи (тестового зошита), і є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
У 2021 році можна буде:
– ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного із навчальних предметів;
– перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).

Вартість пробного ЗНО для учасників із Донецької та Луганської областей
буде оголошено на сайті регіонального центру не пізніше 21 грудня 2020 року

УМОВИ РЕЄСТРАЦІЇ ТА УЧАСТІ
учасників із Донецької та Луганської областей
у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні
2021 року

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні буде проходити з 05 по 19 січня 2021 року на сайті регіонального центру

До 25 березня 2021 року на інформаційних сторінках «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» буде розміщено інформацію про час і місце проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання (запрошення-перепустки) та інформацію про сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання».

Графік проведення пробного ЗНО:
З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Тестування з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудуться 10 квітня 2021 року.
Кожний зареєстрований учасник, крім обраного для пробного ЗНО предмета, зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів.
Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року.
З огляду на те, що деякі здобувачі освіти не мають змоги постійно відвідувати заклади освіти, Український центр оцінювання якості освіти спільно з ГС «Освіторія» і МФ «Відродження» планують підготувати низку відеороз’яснень до завдань пробного ЗНО-2021. Нагадаємо, що минулорічні відеоматеріали доступні на 
youtube каналі ГС «Освіторія», а також на платформі iLearn.

Слідкуйте за новинами нашого сайту щодо подальшої інформації.
Для отримання додаткової інформації телефонуйте за номерами:
• з організаційних питань – (06264) 2-03-51,  (06264) 2-03-52,  (097) 283-51-94 (організаційно – методичний відділ);
• (06264) 2-02-58 (приймальня);
• з технічних питань – (06264) 2-02-59, (095) 523-30-74 (відділ інформаційних технологій).
                                     УСПІХІВ ДОСЯГАЄ ТОЙ, ХТО ТРЕНУЄТЬСЯ!

Зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року має багато новацій.

Оскільки нововведення починаються вже на етапі реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, то важливо, щоб майбутні учасники були ознайомлені з особливостями реєстрації та проведення ЗНО 2021. Зокрема, у випадку неправильної реєстрації учасник може не отримати оцінки за 200-бальною шкалою або вибрати предмет, який не відповідає предмету для вступу до бажаного закладу вищої освіти.

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти щорічно проводить інформаційну компанію: записує відео з поясненнями, розміщує новини на своєму сайті, в соціальних мережах і месенджерах.

Але через незначну кількість переглядів інформаційних матеріалів, які розміщуються, складається враження, що більшість майбутніх учасників ЗНО або нічого не знають про роботу, яку ми проводимо, або сподіваються на вдачу. На жаль ми фізично не маємо можливості проконсультувати кожного особисто, тому закликаємо майбутніх учасників ознайомиться з вже підготовленими матеріалами на нашому сайті, у соціальних мережах Facebook, Instagram, Telegram або на YouTube.

Посилання на наші офіційні спільноти є на сайті: https://test.dn.ua/social/


З метою інформування освітян, учнів, батьків з питань підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, пробного ЗНО Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти з 18 листопада розпочав розміщення серії озвучених презентацій на YouTube каналі ДРЦОЯО: 

 https://www.youtube.com/user/DonetskiyRCOKO

Вже у загальному доступі презентації "Особливості ЗНО-2021", "Особливості ЗНО-2021 з української мови та з української мови й літератури", "Особливості ЗНО-2021 з математики", "Анонс пробного ЗНО". Дякуємо Вам за розпочату роботу, адже станом на 25 листопада презентація "Особливості ЗНО-2021" має понад 1200 переглядів.

До 09 грудня на youtube каналі в повному обсязі буде розміщено інформацію щодо умов реєстрації й участі в пробному ЗНО 2021 року.

Сучасна молодь дуже активно користується інтернет-ресурсами, тому, будь ласка, запропонуйте їм стати підписниками наших соціальних мереж, перейти на які можна із сайту Донецького РЦОЯО https://test.dn.ua/

Ми своєчасно відповімо на всі запитання стосовно зовнішнього незалежного оцінювання і в чаті сайту регіонального центру, у розділі "Контакти" (https://test.dn.ua/faqs/), і у коментарях до відео та постах у соціальних мережах.

Н А К А З від 06 жовтня 2020 року                                     

Про підготовку до проведення у 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі  повної загальної середньої освіти

https://drive.google.com/file/d/1t-SZ5Tg10jQ7vUD69RiLfA2MKkknvCZ2/view?usp=sharing

ЗНО і ДПА у 2021 році: основні новації

В Українському центрі оцінювання якості освіти розповіли про основні новації проведення зовнішнього незалежного оцінювання, що очікують на учасників тестування в 2021 році.

Кожен зареєстрований учасник матиме право скласти тести щонайбільше з 5 навчальних предметів з наступного переліку:

  • українська мова;
  • українська мова і література;
  • історія України;
  • біологія;
  • географія;
  • фізика;
  • хімія;
  • англійська мова;

Для осіб, які у 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, обов’язковою буде проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО з 4 навчальних предметів:

  • українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або українська мова і література (субтест «Атестаційні завдання);
  • математика (перелік завдань залежить від рівня, на якому здобувач освіти вивчав цей навчальний предмет);
  • історія України (субтест «Період ХХ – початок ХХІ століття) або одна з іноземних мов (перелік завдань залежить від рівня, на якому здобувач освіти вивчав цей навчальний предмет);
  • один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, іноземні мови).

Учням, які виберуть для проходження ДПА математику, оцінку за ДПА (за шкалою -1-12 балів) буде визначено залежно від рівня, на якому вони цей навчальний предмет вивчали. Для тих, хто вивчав математику на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання рівня стандарт та профільного рівня.

Для тих, хто вивчав математику на рівні стандарт, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.

У переліку навчальних предметів, з яких буде проведено ЗНО результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, виокремлено:

  • українську мову;
  • українську мову і літературу.

Випускники, які завершують у 2021 році здобуття повної загальної середньої освіти та/або планують вступати до закладів вищої освіти, матимуть змогу самостійно вибирати, яку саме роботу виконуватимуть під час ЗНО: сертифікаційну роботу з української мови чи сертифікаційну роботу з української мови та літератури.

Детальну інформацію про ЗНО - 2021 можете переглянути за посиланням: 

https://testportal.gov.ua/zno-2021/




Comments:
Only authorized users can leave comments.