Тиждень енергозбереження

Date: 19 листопада 2020 о 19:42, Refreshed 22 листопада 2020 о 20:37

У Тернівському НВК з 9 по 13 листопада був проведений Тиждень енергозбереження. Метою якого було: пропаганда енергозбереження, раціонального використання паливно - енергетичних ресурсів.

Протягом вище зазначеного періоду в освітньому закладі педагогом – організатором Тихоненко К.Л. та класними керівниками були проведені наступні виховні заходи: година спілкування «Нагадування учням про економне збереження води і електроенергії» (для 2 кл., учитель початкової ланки Іванова Л.П.), перегляд пізнавальних мультфільмів «Правила користування електроприладами» (1 – 4 кл.), конкурс малюнків «Збережемо енергію, воду і тепло» (для учнів 2 – 4 кл., де учні самостійно зображували шляхи економії природних джерел не лише для дорослих, але й особисто для себе), гра – подорож по станціям «Енергозбереження для всіх і кожного» (для учнів 5 класу, де школярі разом з педагогом – організатором заочно подорожували станціями нашої країни та знайомилися з механізмом утворення енергії та розповсюдження її за призначенням. При цьому було визначено, що енергію необхідно зберігати, бо потреби людей  збільшуються, а природні запаси  зменшуються, тому ми на межі повної  енергетичної кризи), актуальний діалог «Правила поводження поблизу електрощитової, лінії електропередач» (для 5 кл., класний керівник Сєрокурова І.І.), хвилина інформування «Природні джерела енергії» (для 6 кл.) (https://drive.google.com/file/d/1zywHWljpzGvPiWtXR8pMNMJyVvIXfSBR/view?usp=sharing), виховна година «Енергозбереження в побуті» (для 6 кл., класний керівник Кузенко Д.В.), еко – вікторина «Я знаю…» (для учнів 7 кл., де здобувачі освіти проходили шість станцій, відповідно до букв слова «енергія». Захід проходив у межах класної кімнати, згідно санітарно – епідеміологічних рекомендацій щодо карантинних обмежень. Здобувачі освіти, кожний окремо, відповідали на питання, складали текст агітаційної листівки та зображували ілюстрації), година спілкування «Збережи тепло своїх осель» (для 7 кл., класний керівник Бескишка Н.М.), інформаційна година «Еко – поради.Зберігай природні ресурси заради майбутнього» (для 8 кл., класний керівник Дубонос К.А.), акція «Заощаджуй енергію» (для 8 кл.), круглий стіл «Енергозбереження – потреба часу!» (для 9 кл., класний керівник Ямалтдінова Г.О.), година роздумів «Світова енергетична криза» (для 9 кл., де учні переглядали відеоролики, проводили спільне обговорення щодо глобальної та нагальної проблеми людства), хвилини безпеки «Перша допомога при ураженні током» та актуальний діалог «10 порад як зберегти тепло у вашій оселі» (11 кл.) (https://drive.google.com/file/d/12TTa7K15lFxO3AWZC7WbkSvHD9qAADnV/view?usp=sharing), тренінг «Врятуй планету від темряви» (для 11 кл., класний керівник Мірошніченко В.В.), створення та розповсюдження агітаційних листівок «Збереження енергії – справа кожного» (9 – 11 кл.). Проведений тиждень енергозбереження допоміг учням зрозуміти, що необхідно ощадливо використовувати електроенергію, тепло, воду, природний газ, та запобігати їх марнотратному використанню не лише під час Тижня енергозбереження, а повсякденно і повсякчас. Тому здобувачі освіти дійшли найголовнішого висновку: «Споживати природні ресурси потрібно розумно!»