Новини

Історію України прийнято відраховувати з моменту створення Київської держави в 9 столітті. Після занепаду цього державного утворення і розпаду на дрібні князівства у 17 столітті утворюється Козацько-Гетьманська держава, яка проіснувала до кінця 18 століття, після чого, аж до 20 століття, незалежної української держави не існувало.

22 серпня 2022 о 08:45 | Бескишка Н. М. | немає коментарів

Державний Прапор України - прапор із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольору із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3.

Українська національна традиція символічного відображення світу формувалася упродовж кількох тисячоліть. Використання жовтого та блакитного кольорів (з різними відтінками) на прапорах України-Русі простежується від прийняття християнства. Згодом ці два кольори набувають значення державних.

22 серпня 2022 о 07:26 | Бескишка Н. М. | немає коментарів

Увести нове свято запропонував Президент Володимир Зеленський. За його словами, «точка відліку» української державності ― заснування Києва, столиці Київської Русі й сучасної України. Тому нове свято відзначатиметься 28 липня ― у день хрещення Київської Русі.

В історії завжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє людство, до яких належить і ім’я великого українського поета Тараса Шевченка. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові. І сьогодні, живучи у вільній незалежній державі ми згадуємо Великого Кобзаря.

4 березня 2022 о 10:27 | Тихоненко К. Л. | немає коментарів

9 березня 2022 році Україна відзначає 208 - му річницю від дня народження Тараса Шевченка.

3 березня 2022 о 11:47 | Тихоненко К. Л. | немає коментарів

У зв’язку з найскладнішою ситуацією багато дітей втратили вільний доступ до навчання. Дистанційна школа «Оптіма» відкриває безоплатний доступ до навчальної платформи для всіх дітей, хто має інтернет. Попередньо доступ відкривається на місяць, проте у випадку продовження воєнних дій адміністрація школи продовжить його.

3 березня 2022 о 11:02 | Тихоненко К. Л. | немає коментарів

Турбуючись про дітей, які страждають від наслідків війни в Україні, Міністерство освіти і науки у співпраці з дитячим психологом підготувало серію інформаційних матеріалів «Психологічна турбота від Світлани Ройз».

1 березня 2022 о 13:28 | Тихоненко К. Л. | немає коментарів

28 лютого 202 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ про внесення зміни до Календарного плану проведення та організації Зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році.

1 березня 2022 о 13:22 | Тихоненко К. Л. | немає коментарів

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет розпорядився звільнити від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році.

1 березня 2022 о 13:16 | Тихоненко К. Л. | немає коментарів

Шановні здобувачі освіти!
Міністерство освіти і науки України запропонувало рекомендації щодо дій у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайної ситуації. Ознайомимося з нами та ЗАПАМ'ЯТАЄМО!

Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти у зв’язку з надзвичайною ситуацією в країні, з метою здійснення підтримки педагогічної, батьківської та учнівської спільноти та попередження травматичного стресу для підростаючого покоління пропонує методичні рекомендації «Психологічна готовність до дій в надзвичайних ситуаціях».

Шановні здобувачі освіти!
з 28 лютого 2022 року по 11 березня 2022 року в навчальному закладі весняні канікули!
Дотримуємося правил БЖ!

220 років тому народився Віктор Гюго, представник французького реалізму, поет, письменник, драматург, є автором легендарного роману «Собор Паризької Богоматері».

310 років від дня народження італійського драматурга, лібретиста, творця класичної буржуазної драми Карло Гольдоні. Завдяки прагненню драматурга до реалізму Вольтер назвав його «живописцем натури»

З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах надзвичайної ситуації, у Тернівському НВК були проведені:

До дня народження видатної української поетеси Лесі Українки в Тернівському НВК був проведений урок – досьє на героїв драми – феєрії Лесі Українки «Лісова пісня».

Департамент освіти і науки облдержадміністрації скеровує до відома та організації роботи лист Державної установи «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» від 10.02.2022 № 1.02/296 щодо проведення анкетного опитування учнів закладів загальної середньої освіти області відносно особливостей харчування дітей.

Отримані дані будуть використані в науково-дослідній роботі з метою напрацювання пропозицій щодо подальшого запровадження змін, передбачених реформою шкільного харчування.

21 лютого 2022 о 18:24 | Бескишка Н. М. | немає коментарів

21 лютого 2022 року в дошкільному відділенні Тернівського НВК вихователь Чабан О.О. провела пізнавальне заняття «Мова наша калинова».