1 грудня - Всесвітній День боротьби зі СНІДом або Всесвітній День толерантного ставлення до ВІЛ - інфікованих та хворих на СНІД
1 грудня 2020 року в Тернівському НВК педагогом – організатором Тихоненко К.Л. були проведені виховні заходи присвячені Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом або Всесвітньому Дню толерантного ставлення до ВІЛ - інфікованих та хворих на СНІД, а саме:
акція «Червону стрічку носять не байдужі» (на початку дня педагог – організатор розповсюдила серед класних керівників символічну червону стрічку, яку вони прикріпляли своїм учням. Таким чином до акції долучилися не лише школярі, але й педагоги школи), гра «Безпечно чи ризиковано» (для учнів 8 класу, де школярі виконували різноманітні завдання: складали листи - звернення «Захистіть себе від СНІДу», розгадували кросворд, відповідали на питання та розв’язували різні ситуації. Здобувачі освіти швидко та з цікавістю виконували все, що їм було запропоновано, тому що ця тема викликає в них занепокоєння, бо наведені педагогом – організатором статистичні дані не втішають. Тому листи – звертання вони не просто писали, але ще й через класних керівників до інших класів передавали), профілактична бесіда «Знати, щоб жити» (для учнів 10 класу, де педагогом акцентувалася увага на тому, яку серйозну загрозу ВІЛ/СНІД становить для життя людей в усьому світі. І школа займає тут далеко не останнє місце, адже саме у школі формується, розвиваються і набираються знань майбутнє держави) та тренінг «Толерантне ставлення до ВІЛ - інфікованих» (для учнів 11 класу, де учасники тренінгу брали участь у вправах: «Знайомство», «Очікування», «Біла мітка», «Поводир», а також переглянули відеоролик «Не дай шансу СНІДу». Кожна вправа була спрямована на вивчення понять вірусу імунодефіциту людини, шляхів та факторів передачі, правил уникнення ризику захворювання. Матеріал був насичений прикладами з життя молодих людей, листами, опублікованими в соцмережах. А, найголовніше, увага приверталася до Віл – інфікованих людей, яких не потрібно обмежувати у спілкуванні та сторонитися). Сподіваємось, що проведені заходи допоможуть учням стати толерантними по відношенню до ВІЛ – інфікованих людей та захистять від глобальної проблеми людства.