Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 17 чоловік

2 лютого - Всесвітній день водно-болотних угідь

Дата: 2 лютого 2021 о 07:06, Оновлено 4 лютого 2021 о 13:33
258 переглядів

З нагоди відзначення 2 лютого Всесвітнього дня водно – болотних угідь, Тернівський НВК долучився до інформаційно – освітньої кампанії, направленої на підвищення обізнаності підростаючого покоління в питанні збереження водно – болотних угідь області, району та своєї місцевості.

Виховні заходи проходили під цьогорічним гаслом «Водно – болотні угіддя, вода і життя - нероздільні», а саме: інформаційна бесіда «Водно – болотні угіддя України» (для учнів 6 кл., де педагог – організатор Тихоненко К.Л. продемонструвала дітям презентацію «Нероздільні: вода, водно – болотні угіддя та життя» (посилання https://docs.google.com/presentation/d/1vSebzzgbMGDwH3Bz2Qa4W17jdasmwfSq/edit#slide=id.p1та інформаційні матеріали «Водно – болотні угіддя та вода. Факти» (посилання https://drive.google.com/drive/folders/1nlsDBhzrfrNTgzLf3VSWNzecTIcdi9uN(матеріали були надані Міндовкіллям). Після чого школярі, за допомогою власних гаджетів, вивчали через мережу Інтернет водно – болотні угіддя України та проблеми, які має ця природна екосистема. Завершальним етап заходу став флешмоб «Почуйте природу!». Метою якого було донести соціуму необхідність водних ресурсів для життєдіяльності), круглий стіл «Проблеми сучасності» (для учнів 11 кл.. Напередодні заходу здобувачам освіти надавалося завдання: опрацювати та підготувати повідомлення щодо вразливості природних екосистем даної місцевості (район, мала Батьківщина). Круглий стіл було розпочато словами педагога – організатора Тихоненко К.Л.: «Водно-болотні угіддя – це найцінніша екосистема, але сучасність доводить, що вплив людини має негативний характер на неї». З цими словами підростаюче покоління повністю погодилося, доводячи це своїми виступами щодо Ломоносівського озера (яке знаходиться на межі зникнення), Голубих озер (з кожним роком зростає забрудненість води), болотистої місцевості села Терни, штучних водойм та річки Чорний Жеребець.  Було також зазначено про тісний взаємозв’язок між здоровим функціонуванням водно-болотних екосистем та здоров’ям людини. Ознайомившись з матеріалом, учні разом з педагогом - організатором дійшли до спільного висновку щодо необхідності їх охорони, бо інакше неможливо подолати нищівні, для довкілля країни, тенденції, що можуть вилитись у катастрофічні явища для всієї планети. На основі сказаного та показаного, старшокласники запропонували педагогу створити «Вітрину пропозицій», де кожний із учасників освітнього процесу мав можливість запропонувати дієві кроки для вирішення нагальної проблеми сучасності. «Вітрина пропозицій» буде діяти за посиланням https://padlet.com/katay777777700000/4cj27o25drm2nyqa

та екологічна година пізнання «Водно – болотні угіддя для нашого майбутнього» (захід був проведений в онлайн – формі, де глядачів ознайомили з історією появи Всесвітнього дня водно – болотних угідь, значенням цієї екосистеми для природи та людства. Звернули увагу на проблеми забруднення та зникнення водних ресурсів. Учасники заходу закликали всіх стати розумними споживачами води та друзями природи. Переглянути ви зможете за покликанням https://www.youtube.com/watch?v=Dz8ssRkMM7k). Проведені заходи сприяли роз'ясненню  підростаючому поколінню, що для майбутнього планети необхідно відновлювати водно – болотні екосистеми та прісні джерела води.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.