Date: 10 вересня 2021 о 13:19, Refreshed 27 вересня 2021 о 12:47
102 view

У Тернівському НВК уже стало доброю традицією проводити Олімпійський тиждень до Дня фізкультури та спорту.

Цього року він пройшов з 06.09. по 10.09. 2021 року. Метою проведеного тижня було визначено поширення ідей олімпійського руху в Україні, формування в дітей мотивацій до здорового способу життя, виховання учнів на гуманістичних ідеалах олімпізму. За розробленим планом, кожного дня були проведені відповідні заходи.

1. Інформаційний вісник «Цікаві олімпійські факти» (1 – 11 кл.) (пізнавальні матеріали розкривали для дітей історію виникнення античних Олімпійських ігор Стародавньої Греції, на честь кого вони проводилися, які види спорту були з давніх – давен та які залишилися до сьогодення. Окрім цього, діти ознайомилися з олімпійською символікою, девізом та традиціями проведення змагань у різні вікові періоди. Мали змогу переглянути фото та досягнення деяких олімпійських чемпіонів).
  2. «Веселі старти» (1 – 2 кл.) (змагання були проведені вчителем фізичної культури Жаріковим Є.А. напередодні, у зв’язку з його відсутністю під час проведення Олімпійського тижня. Але, це не завадило перейняти маленьким школярам дух змагань. Вони із задоволенням проходили естафети, проявляючи спритність, швидкість та витривалість).
  3. Фотоконкурс «Мій улюблений вид спорту» (2 – 11 кл.) (здобувачі освіти визначали особисто для себе, який вид спорту їм більш всього компонує, але більшість виокремлювали декілька).
  4. Спортивно – пізнавальна перерва «Ми зі спортом дружимо!» (5 – 8 кл.) (педагогом – організатором Тихоненко К.Л. окремо для кожного класу були розміщені завдання, які поєднували і теоретичні знання, і практичні вміння, і творчі якості. Під час виконання діти продемонстрували свої спортивні здібності, згуртованість та дружбу).
  5. День рекордів: «Шашковий турнір», «Найсильніший» (учні різних класів, за бажанням, грали в шашки та мірялися силою, користуючись таким видом спорту – армреслінгом).
  6. Спортивний флешмоб «Фізкульт – Ура!» (1 – 11 кл.).
  7. Олімпійський урок "Спорт - крок до миру!" для учнів 7 - 11 кл. Він поєднував у собі і теоретичну, і практичну частину. Школярі ознайомилися з традиціями Олімпійських ігор сучасності, доповнили знання щодо різних видів спорту та із задоволенням взяли участь у спортивних змаганнях.

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники спортивних заходів. Тиждень був насичений та цікавий. Побажаємо учням успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень!