Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 17 чоловік

Методичні матеріали до Дня пам’яті жертв Голодомору від Національного музею Голодомору

Дата: 25 листопада 2021 о 19:26, Оновлено 25 листопада 2021 о 19:57
150 переглядів

Шановні здобувачі освіти! Пропонуємо вам пізнавальну інформацію до Дня памяті жертв Голодомору

Урок для старшокласників Голодомор 1932-33 років. Тема Голодомору  складна для пояснення, тому потребує особливої підготовки з боку вчителя. Музейна команда підготувала розробку уроку на тему “Голодомор 1932-  1933 років” для учнів старших класів, щоб полегшити освітянам виклад теми. Урок охоплює наступні підтеми:
колективізація, “розкуркулення”, спротив геноциду, механізм злочину, шляхи виживання та пам’ять про Голодомор. Заняття передбачає поділ на групи та виконання мініпроєктів із використанням історичних джерел - свідчення, документи, плакати, фотографії, карти тощо. Урок розміщений за посиланням https://drive.google.com/file/d/10tDNGM6v7-h0oziB9ZANaU5EQyMwOXCh/view

Навчальний посібник Голодомор 1932-1933 років - геноцид української нації. Ви маєте можливість безкоштовно отримати видання  «Голодомор 1932- 1933 років – геноцид української нації». Цей навчальний посібник може бути використаний при підготовці до уроків з історії України, громадянської освіти та виховних заходів з теми Голодомору. На сторінках книги ви знайдете фактологічний матеріал поєднаний з аналітичним осмисленням різних аспектів злочинів комуністичного тоталітарного режиму. Видання містить документи, фотографії, статистику та карти, що доповнюють історичний наратив. Актуальними є теми, присвячені формам опору українців, аналізу моделей поведінки організаторів, виконавців злочину проти української нації. Для отримання навчального посібника, вам у нагоді стане посилання https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSetq13fhQSgGzkLpw0zdpiFhcAS_B34u3g7pdrE1lEWt38H7A/viewform

Відвідайте Музей Голодомору онлайн. Це унікальна можливість потрапити до музею просто з дому, зі своєї школи чи з будь-якого куточку світу. Команда музею з турботою ставиться до кожного відвідувача, однак карантинні обмеження вимагають змін у нашій роботі. Ми подбали, щоб під час віртуального відвідування збереглася жива взаємодія з екскурсоводом. Формат відеоекскурсії дає змогу зануритися в атмосферу музею, дізнатися про історію Голодомору, переглянути уривки відеохронік, почути свідчення очевидців та побачити унікальні предмети. Зареєструватись на екскурсію https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf_ceJc6zqC9fogDd9PlCSfaQmBTUL_3HxI7cRGBPc3x3QYFw/viewform.

Онлайн-тренінг «У пошуках права» (для підлітків 10–14 років). Під час заняття лектор музею розповідає про сучасні права людини, закріплені в міжнародному та національному праві, та допомагає дітям усвідомити небезпеку байдужості до дискримінації та порушення свобод. 

Інтерактивний урок «Історія одного щоденника» онлайн (для учнів 9–11 класів). На занятті учні працюють з джерелами особистого походження (щоденники) та візуальними джерелами (світлини), дізнаються про основні аспекти політики комуністичного тоталітарного режиму (процеси колективізації розкуркулення) та становище українців у 1930–1933 роках (зокрема під час Голодомору- геноциду 1932–1933 років) крізь призму спогадів учительки з Харківщини Олександри Радченко.

Інтерактивний урок «Геноцид — що це?» онлайн (для учнів 10–11 класів. Під час уроку слухачі дізнаються про походження і значення терміну «геноцид», про прийняття Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього, її ініціатора Рафаеля Лемкіна та його погляд на Голодомор як геноцид української нації. На занятті учні проаналізують тексти постанов та розпоряджень 1932–1933 років, якими керувалися виконавці Голодомору, а також переглянуть відеоспогади свідків Голодомору, які ілюструють геноцидні дії, спрямовані на знищення українців. Заєструватись на онлайн - заняття https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd6SpsdRvzJyXt-edO3yN9SLP9fLY6ndUzDbfxtFGCJ7Kbwzw/viewform

Відвідайте Музей офлайн. Звісно, будемо раді Вашому  офлайн-візиту до Музею Голодомору.  Працюємо в звичному режимі з урахуванням  карантинних обмежень.  Ми завжди раді відповісти на усі запитання: звертайтеся за телефоном (044) 254 45 11 або пишіть на пошту  visit.holodomormuseum@gmail.com.

 

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.