Всеукраїнський Олімпійський урок та Олімпійський тиждень

Date: 19 вересня 2019 о 18:36

Згідно листа Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 03.09.2019 р. № 179 в Тернівському НВК з 10.09.2019 по 13.09.2019 року були проведені заходи з нагоди святкування Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня. Розпочалися заходи із ранкової зарядки «Спорт – сила, краса, здоров'я!» для учнів 1 – 11 кл. По завершенню зарядки була проведена теоретична частина, учні 10 класу розповіли про виникнення, розвиток та символіку Олімпійських Ігор, а також ознайомили з планом проведення тижня. 11 вересня був проведений квест «У пошуках Олімпійського вогню» для учнів 9 та 10 класу, де здобувачі рухалися згідно підказок, відповідали на непрості питання, підготовлені педагогом – організатором Тихоненко К.Л. Тим самим демонстрували навички логіки, швидкості та спритності. 12 вересня був проведений Єдиний олімпійський урок «Цікаві олімпійські факти» для учнів 7 – 9 класів. Учителем висвітлювалася історія Олімпійських Ігор, досягнення українських спортсменів в Олімпійських Іграх, а також цікаві факти, що стосувалися різних періодів проведення Олімпійських Ігор. 13 вересня класними керівниками був створений творчий колаж «Спортивний калейдоскоп», учитель фізичної культури провів спортивні змагання «Швидше! Вище! Сильніше!» для учнів 5 – 6 класів. Змагалися команди на швидкість (біг в мішках), спритність (долання перешкоди), силу (перетягування канату), кмітливість та винахідливість. Після завершення тижня підведено підсумки і нагородження переможця, за традиціями стародавніх греків - лавровим вінком. Переможців змагань, найактивніших учасників тижня було нагороджено Грамотами. Тиждень пройшов у школі цікаво, ефективно та корисно.