Тиждень дитячої та юнацької книги

Date: 30 березня 2017 о 14:44

З 27 по 31 березня у школі проходив Тиждень дитячої та юнацької книги. Цей традиційний захід уже вкотре доводить, що шкільна бібліотека є важливою, невід’ємною ланкою навчально – виховного процесу. Тож метою тижня стали популяризація книги, культури читання учнів, бібліотечні знання школярів.

Всі хороші книги схожі в одному, - коли ви дочитаєте до кінця, вам здається, що все це трапилося з вами, і так воно назавжди при вас і залишиться.

Е. Хемінгуей

З 27 по 31  березня у школі проходив Тиждень дитячої та юнацької книги. Цей  традиційний захід уже вкотре  доводить, що  шкільна бібліотека є важливою, невід’ємною ланкою  навчально –  виховного процесу. Тож метою тижня стали популяризація книги, культури читання учнів, бібліотечні знання школярів.

У шкільній бібліотеці щоденно демонструвались нові виставки  книжок, розраховані на різні вікові категорії учнів. Виставка  «Піраміда українських народних казок» познайомила  школярів з українськими народними казками.

Жвавий інтерес у учнів, особливо у старшокласників, викликала виставка «Досліджуй новітні світа: читай». Шкільна бібліотека представила різноманітні наукові книги, книги про різні країни світу.

Учні, які люблять читати пригодницьку літературу, змогли знайти для себе цікаву книжку на  виставці «З далеких мандрів повернулась».

Зацікавила школярів і виставка під назвою «Парки і ліси – окраса землі». Та це й не дивно. Адже  учні познайомились з новинками художньої та довідкової літератури про природу краю.

Завдяки  вчителям школи, які завжди готові до співпраці і відгукнулись на пропозиції, було підготовлено  ряд заходів.

Для учнів першого класу проведено бібліотечний урок  посвята в читачі «Цей дивовижний світ - бібліотека» з подальшою екскурсією до шкільної бібліотеки.

Юні  книголюби 2 класу змогли продемонструвати свої акторські здібності  під час свята казки «Світ чарівних казок»

А учні 3 класу  показали свої знання в голосних читаннях « Україна читає дітям».

Учні 4 класу самі придумали казки з гарними кінцями і зачитали їх на заході.

До бібліотеки завітали учні 5 класу з краєзнавчою  презентацією «Неповторна природа Лиманщини».

Цікаво була підготовлена літературна година читців у 6 класу  , « Поезія Шевченка – то муза народної душі». Класний керівник Голєва Л.Ю.  , яка коротко розповіла дітям про творчий шлях поета.

З учнями 7 класу мандрували в далеку давнину « Ярослав Мудрий і його місто»

Цікаво був проведений з учнями 9 класу урок – подорож «Слідами великого мандрівника і фантазера».

Учні 11 класу здійснили краєзнавчий круїз «Літературні скарби Донеччини»

Крім  заходів, розрахованих на інформатизацію та популяризацію, шкільна бібліотека  співпрацювала з центром учнівського самоврядування та організувала перевірку стану  підручників  у учнів школи.

Тиждень дитячої та юнацької книги вже минув, але шкільна бібліотека  гостинно чекає на своїх читачів, щоб запропонувати їм нові  виставки, цікаві надходження.